Noslēgts būvniecības līgums par jaunās “Orkla Biscuit Production” cepumu un vafeļu ražotnes būvniecību Ādažos.

Ar prieku paziņojumam, ka būvniecības konkursa ietvaros par jaunās “Orkla Biscuit Production” cepumu un vafeļu ražotnes Ādažos būvuzņēmēju ir izvēlēts SIA "Merks".

Līgums, kura kopsumma ir teju 32 miljoni eiro, paredz jaunas cepumu un vafeļu ražotnes būvniecību Ādažos. 

Jaunā ražotne specializēsies tikai cepumu un vafeļu ražošanā un būs lielākā šāda veida ražotne Baltijas valstīs un Skandināvijā. Papildus būvniecībai sekos vēl būtiskas investīcijas jaunās iekārtās un ražošanas līnijās, kopumā veidojot pēdējos gados lielākās investīcijas Latvijas pārtikas ražošanas nozarē, kas radīs ap 250 jaunu darba vietu.

SIA "Būvkonsultants" projekta attīstības gaitā sniedza projekta vadības pakalpojumus visa būvprojekta izstrādes laiku un organizēja būvuzņēmēja izvēles konkursu divās kārtās.

Būvprojekta autors ir SIA «Arhitekta G. Vīksnas birojs», būvkonstrukciju sadaļas izstrādi veica SIA "Sitera" un inženiertīklu sadaļu izstrādi veica SIA "Citrus Solutions". 

Mums bija patiess prieks strādāt pie tik nozīmīgas ēkas attīstības procesa vadības un veiksmīgas sadarbības ar pasūtītāju un būvprojekta izstrādātājiem.

Vairāk lasiet Dienas bizness rakstā šeit

Orkla 10 No Laimas min2

Orkla No stavvietas min2